5 Ekim 2010 Salı

Kısa kısa ((5))


*Kadında en seksi yer bana göre köprücük kemiği. Erkek de ise boyun. Neden bilmiyorum ama sevgilimi yanağından öpmektense boynunun yanına bir öpücük kondurmak daha güzel.
*Tonight adlı şarkıyla sevişebilirim. Hayır ben şarkıyla sevişmekten bahsediyorum. Yeni ve güzel bir şarkı bulduğumda kendimden geçiyorum.
*Bugün yanımıza gelip annemizin kızlık soyadına kadar sormaya cesaret eden arkadaşı kutluyorum. Tabi güzel arkadaşım, arkadaş da oluruz, gece dışarı da çıkarız gezeriz tozarız olmadı sana gideriz. Bak çimler ünlü aslında yorulma hiç. Tamam masum görünebilirim de yeri geldiğinde yırtıcı olurum. Daha önce de birinin kasıklarına tekme atmıştım hiç sorun değil.
*Ayrıca sen gemici miydi neydi lakabın onu da unuttum bak! İzmirli diyeceğim ne alakaysa. Bunny e bakmıyorsun anlıyorum. Peri seni aşar biliyorum. Ya sadece tepki ver ya! Günaydın dendiğinde sana da denir. Ya da günaydın de taklit et beni. Ben orada ağrı içinde kıvranırken put gibi kalma! Ambulans çağıralım falan deniyorsa orada o kız ölüyordur! Üç saat kıvranan birinin yüzüne öyle bakılmaz! Gözlerinde görüneni dışa yansıt yoksa çok pis dalacağım!
*Bıktım ya bilet bul bilet al. Başlarım gelmişine geçmişine. 10-15-20 tl derken cüzdan gümledi. Yine döndüm kredi kartına. Kavuştuk bugün mutluyuz. Benim sevgilim kredi kartı valla. Söz verdik birbirimize yok öyle on günde 300 yok öyle hemen başka ceplere kaçıp gitmek. Ben onu yıpratmayacağım o beni terk etmeyecek.
*Haftasonu büyük ihtimal bana araba bakmaya çıkacağız. Bir şerefsiz varmış ona gideceğiz ilk. Niye? çünkü ilk yere babam karar verdi. Ama adam şerefsizin önde gideni. Araştırdım hemen adamı. .kop Neyse ben bulurum bi yolunu.
*Ya ben aslında şu İzmirliyle ilgili bi hata yapıyordum. Periye dedim ki bence siz yakışıyorsunuz. Niye dedim? Valla kadın milleti mal.
*Bir de izmirli abimi andırıyor. Kıyafet seçimi falan. .kop Kızlar babalarına benziyen erkeklere aşık olurmuş ya. Ben ne kadar kavga etsemde -birazdan olacağı gibi- çok severim öküzümü. Amaaan izmirli beni sinir krizine sokar.


-Son olarak Küçük Prens ölmedi yok olmadı. Hala seviyorum onu. Fakat buraya yazmadığım yazmayacağım şeyler var. İlk kez iki tarafta birbirini severken birşeyler yok oldu. Olsun. Ben gerçekten düzgün bir adam sevdim. Bu bana yeter.

Saygılar sevgiler


Keri Hilson I like dinleyin sözleri =)